Zaczynamy sezon trollingowy na Zatoce Gdańskiej

Pierwszy wyjazd – dwudniowe okienko pogodowe – coś już się dzieje! Jeden łosoś (wyskoczył z podbieraka), mała trotka i dwa wypięcia z klipsów. W sumie „spektakularny pustak”. Ryby bardzo głęboko. Czekamy na pogodę. Linki downriggerów już wymienione na dłuższe! W tym sezonie „Baśka” i „Kaja” będą wreszcie wyposażone w autopiloty!  

ZOBACZ WIĘCEJ

Trzy wyjazdy nad Jeziorko

Sześć tygodni nad wielką wodą. Czerwiec, wrzesień, październik. Gromadka wędkarzy penetrowała tonie olbrzymiego "Jeziorka" Co z tego wynikło?

ZOBACZ WIĘCEJ

Trzeci członek-założyciel

Późną wiosną 2014 roku pojechaliśmy na rozpoczęcie sezonu łososiowego na Mörrum. Silna ekipa: Paweł „Naczelnik”, Robert „Robson”, Maciek „Kołcz” i Wojtek „ Sandaczowy Dziadek”. Dwaj pierwsi – tracący kontakt z rzeczywistością, kiedy można złowić łososia na muchę. Pozostali dwaj – mniej ortodoksyjni, ale otwarci na wszelkie możliwe opcje. Okolice Karlshamn to zaś jeden z wędkarskich rajów...

ZOBACZ WIĘCEJ

Extremefishing Team - Islandia

Dzięki wsparciu Eventur Fishing udało się nam jesienią dotrzeć na Islandię. Koniec sezonu, a właściwie już po sezonie, po wielu przygodach wylądowaliśmy w Issafjord, skąd dotarliśmy do bazy w Flateyri, maleńkiej rybackiej osady na dalekim, północno-zachodnim cyplu wyspy.

ZOBACZ WIĘCEJ

Extremefishing Team - „Jeziorko”

Od kilku lat nasz wędkarski sezon rozpoczynamy na Jeziorku. Tak pieszczotliwie nazywamy tysiąc dziewięćset kilometrów kwadratowych krystalicznie czystej, nie zamarzającej zimą wody.

ZOBACZ WIĘCEJ

Extremefishing Team - Bornholm

Po latach wędrówek nad pomorskimi rzekami w pogoni za trotką, zaczęliśmy tęsknić za jakąś odmianą...

ZOBACZ WIĘCEJ

Extremefishing Team - początki

Zaczęło się nad Słupią. Od połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, co roku 1 stycznia jechałem na Pomorze, zazwyczaj właśnie nad Słupię.

ZOBACZ WIĘCEJ

Ahoj przygodo! (Niech to szlag…)

Szwecja Maj 2015

Dwudziestego ósmego maja, po dwóch miesiącach załatwiania tysiąca spraw, przebukowywania biletów, upewniania się, czy wszystko dopięte na ostatni guzik, zabieramy czterech kolegów spod wędkarskiego sklepu na Wybrzeżu Gdyńskim w Warszawie i ruszamy w drogę!

ZOBACZ WIĘCEJ

Majowy wyjazd na Bałtyk

Bałtyk to miejsce gdzie spełniają się wędkarskie marzenia. Trolling, łososie i ExtremeFishing Team w akcji...

ZOBACZ WIĘCEJ

Relacja trollingowa EFT

Pierwsze miesiące tego roku postanowiliśmy wykorzystać na szlifowanie formy trollingowej. Pogoda nie ułatwiała sprawy.

ZOBACZ WIĘCEJ